Feladatok

  • A centrum teljes körű minőségbiztosítási feladatainak ellátása, minőségbiztosítási rendszerének működtetése a GMP irányelveinek, valamint a releváns hazai és nemzetközi szakmai szabályozásoknak megfelelően
  • A rögzített folyamatok ellenőrzése, igazolása, eltérések, javító- és megelőző intézkedések kezelése, szükséges segédanyagok minősítése
  • Minőségbiztosítási dokumentumok elkészítése, ellenőrzése, naprakészen tartása
  • Eljárások oktatása, dokumentálása
  • Személyzet részére GMP oktatások megtartása, dokumentálása
  • Éves tervek elkészítése, szervezése, végrehajtása, dokumentálása
  • Inspekción, vevői-, és belső auditon aktív részvétel
  • Részvétel a centrum területén lévő eszközök, műszerek, berendezések kvalifikálás, kalibrálás, karbantartás folyamatában, elvégzett tevékenységekhez kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • Társterületek szakmai támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gyógyszerész, MSc vegyész – vegyészmérnök – biológus – biomérnök – élelmiszermérnök képesítés)
  • Gyógyszeripar területén (preferáltan minőségbiztosítás) szerzett tapasztalat, GMP ismerete, alkalmazása
  • Kiemelkedő precizitás és szabálykövetés
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemléletű, proaktív gondolkodásmód, problémamegoldó

Előnyt jelent

  • Korábbi Meghatalmazott Személy (QP) kinevezés a plazma felszabadítására vonatkozólag
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kvalifikálásban/validálásban való jártasság
  • MS Office magas szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás

Céginformáció

Plazma centrumunk dinamikusan fejlődő hálózata keresi kollégáját csapatához MINŐSÉGBIZTOSÍTÓ munkakörben.
Csapatunkat egyedi gondolkodásmód, megoldáskeresés és maximális lendület jellemzi. Kimagasló szakismerettel és kreativitással rendelkező kollégáink, innovatív munkamorálunk, minőség iránti elkötelezettségünk garancia a gyógyítás területén. Kiszámítható perspektívát nyújtunk, folyamatos fejlődést biztosítunk egy tőkeerős, piacvezető vállalatnál.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja fényképes Önéletrajzát.