Feladatok

Gyártási és csomagolási dokumentációk ellenőrzése
Minőségügyi dokumentáció kezelése
Termékfelülvizsgálatokon való részvétel
Minőségügyi bizonylatok készítése
Auditok, hatósági ellenőrzések előkészítése, azokon részvétel
Laboratóriumi minta előkészítése, elküldése
Tápértékadatok számolása

Elvárások

Élelmiszermérnöki vagy vegyész végzettség
Gyors problémamegoldó készség
Önálló, hatékony munkavégzés
Jó számolási képesség
Precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

Minőségbiztosítói munkakörben szerzett több éves tapasztalat
Élelmiszergyártás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Változatos feladatok, önálló munkavégzés
Stabil háttérrel rendelkező, innovatív vállalat
Családias légkör
Jó hangulatú, támogató csapat
Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az élelmiszergyártás területén működő cégünk a 80-as évektől van jelen a magyar piacon. A mára már 100 főre bővült csapatunknak a mai napig sikerült megőriznie családias jellegét.
Innovatív cégünk folyamatos termékfejlesztéssel évről évre biztosítja a változatos munkavégzést. Kiszámítható, stabil, hosszútávú munkahelyet kínálunk. Várunk csapatunkba!