Feladatok

Minsőgégbiztosítási záró technikusi pozícióba munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, 1-2 műszakban, szombathelyi munkahelyen.
Főbb feladatok, munkák:
  • Minőségi problémás alapanyagok, félkész- és késztermékek készletének zárolása, jelölése az előírt utasítások szerint
  • Zárolt raktárkészlet kezelése
  • Elvégzett feladatok dokumentálása, kimutatások készítése
  • SAP rendszer használata
  • Kapcsolattartás a felelős mérnökökkel
  • Termékcsomagolási, anyagmozgatási feladatok

Elvárások

  • Érettségi
  • Számítógépes rendszerek gyakorlott ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Bónusz
  • Munkába járási támogatás
  • Műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Azonnali munkakezdés

  • Fényképes önéletrajz