Feladatok

  • A minőségbiztosítási terület vezetése szem előtt tartva a minőségi szabványok betartását és a folyamatos fejlesztés biztosítását
  • Erős ügyfél- és beszállítói kapcsolatok fenntartása, a minőséggel kapcsolatos aggályok kezelése és az elégedettség biztosítása
  • Aktívan részt vesz a panaszkezelésben, a problémák kivizsgálásában és a korrekciós intézkedések végrehajtásában
  • Havonta nyomon követi a kulcsfontosságú teljesítménymutatókat (KPI) és jelentést készít róluk a minőségi teljesítmény nyomon követése érdekében
  • A laboratóriumi folyamatok megszervezése és felügyelete, valamint a laboratórium megfelelő működésének biztosítása
  • Felügyeli az áruátvételi folyamatot annak biztosítása érdekében, hogy a beérkező anyagok megfeleljenek a minőségi előírásoknak
  • Belső és külső auditok megszervezése, lefolytatása és nyomon követése a szabványoknak való megfelelés biztosítása érdekében
  • A vevői követelmények változásainak kezelése és az ezeknek a változásoknak való megfelelés biztosítása
  • Felügyeli az iparági szabványok változásait és biztosítja, hogy a vállalat naprakész maradjon
  • Kezeli/fenntartja az IATF 16949, ISO 9001 és ISO 50001 tanúsítványokat, biztosítva a szabványoknak való megfelelést
  • Az ISO 14001 környezetközpontú irányítási rendszer bevezetése és fenntartása
  • Termékbiztonsági és -megfelelőségi megbízott
  • Kapcsolatot tartás a többi leányvállalattal a legjobb gyakorlatok (best practice) megosztása és a minőség következetességének biztosítása érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (felsőoktatási intézményben szerzett műszaki végzettség)
  • IATF 16949, ISO 9001, ISO 50001 és ISO 14001 szabványok magas szintű ismerete
  • Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat minőségirányítási szerepkörben
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Minőségügyi alapeszközök ismerete (pl. APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA)
  • Autóipari tapasztalat

Előnyt jelent

  • Német és/vagy francia nyelvtudás
  • Fröccsöntés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, motiváló  munkahelyi légkör
  • Nemzetközi munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Műanyag fröccsöntő cégünk már az elsők között, 30 éve megnyitotta kapuit a biztos megélhetést kereső munkavállalók előtt. A Robust Plastics Hungary Kft 2019. júniusában csatlakozott az iP3 cégcsoporthoz, amely széleskörű fröccsöntési szakértelmének és tapasztalatainak köszönhetően Franciaországban piacvezető gyártó a vevők igényeire specializált fröccsöntés területén.  Ezért új névvel, de változatlanul barátságos légkörben várjuk a hozzánk érkezőket, hogy közösen erősítsük tovább piaci helyzetünket az autóiparban!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: iP3 Hungary Kft..