Feladatok

  • A minőségügyi változások menedzselése, kapcsolódó dokumentációk, nyilvántartások karbantartása (SOP, MU, FO);
  • Gyártó és vizsgáló eszközök változásának, technológia változásoknak a nyomon követése, azok hatásainak értékelése a validált állapotra;
  • Deviációk kivizsgálásában való részvétel;
  • Auditokon való részvétel, a minőségügyi változás kezelés képviselete;
  • Belső ellenőrzés végzése, dokumentálása, értékelése;

Elvárások

  • Biomérnök, élelmiszeripari mérnök, táplálkozástudományi mérnök, környezetmérnök, vegyész (MSc) végzettségek legalább egyikével rendelkezel;
  • Magabiztosan használod a Word és az Excel programot;
  • Kommunikációs szinten beszéled az angolt (szakmai anyagok, auditokon való részvétel);
  • Magasfokú koncentrációs és szervezőkészséggel bírsz, precíz, megbízható munkavégzés jellemez;

Előnyt jelent

  • Minőségügyi területen szereztél szakirányú diplomát;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismereted van;

Amit kínálunk

  • Munkádat modern irodai környezetben végezheted;
  • Biztosítjuk számodra a versenyképes fizetést, cafeteriát, stabil hosszú távú munkát;
  • Egészségmegőrző termékeivel piacvezető hazai gyógyszergyár sikereinek részese leszel, és a Béres dinamikus összetartó csapatának tagjává válsz!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Nagysándor József út 39.

Munkakezdés időpontja:

2024.08.01.

Céginformáció

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

szolnoki telephelyére munkatársat keres

Minőségbiztosítási változásmenedzser

munkakörbe

Csatlakozz a tradicionális értékeken alapuló Béres Gyógyszergyár Zrt. bővülő csapatához és mi biztosítjuk számodra a sokrétű, kihívásokkal teli, változatos munkát!

Szakmai önéletrajzodat 2024.07.10-ig várjuk elektronikusan a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.