Feladatok

  • Bejövőáru/alkatrészek minőségellenőrzése
  • Minőségi reklamációk ügyintézése a beszállítók felé
  • Készáru minőségi hibáinak, és azok okainak felderítése
  • Intézkedések, reklamációk naplózása, nyilvántartás naprakész vezetése
  • Meglévő és új beszállítókkal való rendszeres és teljes körű kapcsolattartás
  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése
  • Termeléshez szükséges anyagok megrendelése, megrendelések nyomon követése, a vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrációja, határidőre történő szállítás kontrollálása
  • Beszerzett anyagok készletének folyamatos nyomon követése
  • A termelés-tervezés támogatása, információ szolgáltatása
  • Felmerülő hiány - ill. sürgős anyagok kezelése, érintettek időben történő informálása
  • A társosztályokkal szoros, hatékony munkakapcsolat kialakítása
  • Készletek elemzése, rendszeres riportok készítése, a raktárkészlet optimális szinten tartása
  • Napi jelentés a vezető felé

Elvárások

  • angol nyelv középfokú ismerete
  • műszaki végzettség
  • pontosság, felelősségteljes hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • különböző minőségi technikák ismerete
  • üzemi gyakorlat
  • empatikus vezetői magatartás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Egyműszakos munkarend
  • Családias, jó hangulat
  • Szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • Hosszú távú együttműködés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A Shopguard Kft egy nemzetközi vállalat, amely magas minőségű innovatív árúvédelmi megoldásokat kínál kiskereskedelmi egységek számára világszerte.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!