Feladatok

• Kapcsolattartás a vevővel, vevői reklamációk kezelése
• A gyártás területén operatív minőségirányítási feladatok végrehajtása
• Szisztematikus napi hibaelemzés
• Javító, megelőző tevékenységek meghatározása
• Új termékek bevezetésének támogatása
• A gyártáshoz szükséges minőségirányítási dokumentumok kidolgozása

Elvárások

Folyamatban aktív nappali tanulmányok Gépész/műszaki karon
• Aktív, középfokú angol nyelvtudás
• Legalább heti 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

• Mentor program: Szakmai támogatás a teljes gyakornoki időszakra, karrier nyomonkövetés
• Órabéres rendszer, gyors előrelépési lehetőséggel magasabb órabérért
• Negyedéves bónusz, cafeteria, ingyenes szerződéses buszjárat biztosítása vagy bejárástámogatás
• Rugalmas időbeosztás
• Tanulmányok támogatása: Szakmai gyakorlati hely biztosítása, segítségnyújtás szakdolgozat elkészítéséhez
• A későbbiekben főállású lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!