KUKA HUNGÁRIA KFT.

Minőségbiztosítási mérnök gyakornok

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási csoportvezető napi munkájának támogatása. Aktív részvétel statisztikai módszerekkel végzett jelentések elkészítésében.
  • Segítségnyújtás a vevői panaszok kezelésében. Első minta jegyzőkönyvek és dokumentációk elkészítése. Termékminőség-fejlesztés támogatása.
  • Javaslattétel a nem megfelelőségek csökkentésére, beleértve az okok feltárását is. Aktív részvétel a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtásában a minőségbiztosítási csoportvezető koordinálásával.
  • A minőségbiztosítási csoportvezető felügyelete mellett minőségi támogatás nyújtása a gyártási folyamatokhoz és projektekhez.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes gyakornoki bérezés,
  • stabil, hosszú távú gyakorlati hely,
  • diplomamunka elkészítésének lehetősége,
  • izgalmas feladatok, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben,
  • tagja lehetsz egy fiatal, lendületes csapatnak,
  • füzesgyarmati munkavégzés esetén gyakornoki szálláslehetőség biztosítása.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos tanulmányok gépész-, villamos-, mechatronikai mérnöki szakon,
  • heti legalább 24 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása,
  • magyar nyelvű kommunikáció
  • német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • fejlett problémamegoldó és együttműködő készség
  • számítógépes ismeretek (Excel, Access)
  • Minősbiztosítási módszerek ismerete előny (Control Plan, FMEA, Ishikawa-elemzés, 8D, 5 Why, 5S ismerete)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
Cégnév: KUKA Robotics Hungária Kft.