A KUKA Hungária Kft. a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert KUKA (Keller und Knappich Augsburg) csoport leányvállalata.

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási csoportvezető napi munkájának támogatása
  • Aktív részvétel statisztikai módszerekkel végzett jelentések elkészítésében
  • Segítségnyújtás a vevői panaszok kezelésében
  • Első minta jegyzőkönyvek és dokumentációk elkészítése
  • Termékminőség-fejlesztés támogatása
  • Javaslattétel a nem megfelelőségek csökkentésére, beleértve az okok feltárását is
  • Aktív részvétel a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtásában a minőségbiztosítási csoportvezető koordinálásával
  • A minőségbiztosítási csoportvezető felügyelete mellett minőségi támogatás nyújtása a gyártási folyamatokhoz és projektekhez

Elvárások:

  • Folyamatban lévő, nappali tagozatos mérnöki tanulmányok
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete, magabiztos használata
  • Magabiztos MS Office használat
  • Utazási hajlandóság

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztásban
  • Heti 24-40 órában
  • A munkavégzés helyszíne Füzesgyarmat

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Órarendhez rugalmasan illeszthető diákmunka
  • Hosszú távú gyakornoki lehetőség
  • Br. 2100 Ft/óra
  • Szakmai képzések
  • Diplomamunka elkészítésének lehetősége
  • Hibrid munkavégzés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Igény szerint szálláslehetőséget biztosít a cég

Előnyt jelent:

  • Minősbiztosítási módszerek ismerete (Control Plan, FMEA, Ishikawa-elemzés, 8D, 5 Why, 5S)

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, mikor tudsz dolgozni. Esetleges kérdésedet a megadott e-mail címen bátran felteheted.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet