Trenkwalder
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei folyamatosan fejlődő gyártó partnercégünk részére Minőségbiztosítási mérnök munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Minőségbiztosítási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségi rendszerek kidolgozása és fenntartása;
  • Minőségügyi auditok végzése és az eredmények kiértékelése;
  • Minőség ellenőrzési folyamatok javítása és hatékonyságuk növelése;
  • Hibaelhárítás és problémamegoldás a minőségi szabványok betartása érdekében;
  • Minőségi oktatás és tréningek szervezése a dolgozóknak;
  • Jelentések, dokumentációk készítése;
  • Együttműködés a termelési és fejlesztési csapatokkal a minőségi követelmények teljesítése érdekében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 3-5 éves autóiparban szerzett minőségbiztosítási mérnöki tapasztalat;
  • Autóipari tapasztalat;
  • Erős angol nyelvtudás;
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus képesség;
  • Kommunikációs és tárgyalási készségek;
  • SPC DE CPk rendszerismeret.

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség és/vagy ezzel egyenértékű leinformálható szakmai tapasztalat;
  • APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC, 8D, IATF 16949, CQI11 CQI23 rendszerek közül bármelyik ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Kemény munkádat kiemelkedő bérezéssel jutalmazzuk;
  • Havi prémium és teljesítményalapú negyedéves bónusz elérési lehetősége;
  • Munkavállalói ajánlási bónusz;
  • Kiemelt munkába járási költségtérítés;
  • Céges mobiltelefon és laptop;
  • Figyelünk a munka és magánélet egyensúlyára: hétfőtől péntekig történő munkavégzés, tervezhető szabadidővel;
  • Céges képzéseken való részvétel és fejlődési lehetőség, cégcsoporton belül akár külföldön is;
  • Céges rendezvények és csapatépítők;
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet;
  • Segítőkész és összetartó csapat, lendületes támogató vezetőséggel.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
Cégnév: Trenkwalder Kft