Feladatok

  • A vevői, illetve a hozzá tartozó esetleges beszállítói reklamációk kezelése, releváns akciók meghatározása – zárolás, válogatás, visszaszállítás, stb. – azok bevezetésének koordinálása, illetve nyomonkövetése.
  • Telefonos, illetve akár személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Szoros, napi kapcsolattartás a társterületekkel – beszerzés, értékesítés.
  • A vevői-, illetve beszállítói minőségügyi folyamatok hatékonyságának a mérése, riportálása a Minőségbiztosítási Vezető felé.
  • Ezen nemmegfelelőségek adminisztratív kezelése (pl.: ERP – Vállalatirányítási rendszer, vállalati dokumentációs felületek, vevői portálok, stb.)
  • A zárolt termékek felügyelete, az azokkal kapcsolatos  tevékenységek koordinálása
  • További, belső nemmegfelelőségek kezelése, kiértékelése
  • Részvétel a belső audit folyamatokban.
  • Beszerzés és értékesítés tevékenységének szakmai támogatása
  • A bejövő- és kimenő áru folyamatok szakmai támogatása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség – mérnöki előnyben
  • 1-3 év szakmai tapasztalat Minőségbiztosítási Mérnökként, vevői-, vagy beszállítói oldalon.
  • Autóipari minőségbiztosítási eszközök – „Core tools” – alap fokú ismerete.
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban – szakmai nyelv ismerete előnyben

Előnyt jelent

  • Minőségbiztosítási mérnök végzettség
  • Kötőelem gyártás forgalmazás területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Az angol mellett más nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Összetartó fiatal csapat vagyunk
  • Változatos feladatokat és kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil háttérrel rendelkező nemzetközi folyamatosan fejlődő, vállalat vagyunk
  • Szoros együttműködés az anyavállalattal
  • Családias összetartó csapat vár rád

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél részese lenni egy dinamikusan fejlődő családias hangulatú vállalatnak? Erős minőségügyi szemlélettel rendelkezel? Az angol nyelvtudásod szeretnéd nap mint nap használni?
A TR Hungary Kft. kötőelem forgalmazással foglalkozó vállalat. A TR Fastenings nemzetközi vállalat csoport magyarországi vállalata munkatársat keres Szigetszentmiklósi munkavégzéssel

Amennyiben munkakörünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek a "Jelentkezem" gombra kattintva küld el önéletrajzodat nekünk.
Cégnév: TR-SOFT2000 Kft.