Feladatok

  • Termékminőség-ellenőrzési áttekintés
  • Műszer Sign-Off
  • Anyagvizsgálat
  • Műszaki adatgyűjtés
  • Dokumentum ellenőrzés
  • Belső ellenőrzési menedzsment

Elvárások

  • FDA regisztrált/ISO szabványokban szerzett tapasztalat előny
  • A BS diploma mérnök vagy tudományok irányban
  • Gyártási minőségi környezetben szerzett tapasztalat
  • Auditálásokban szerzett tapasztalat előny
  • Hasznos a nemzetközi tapasztalat
  • Erős időgazdálkodás, szervezőkészség és részletorientáltság
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség angol nyelven

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Ingyen kávé
  • Ingyen parkolás
  • Csapatépitő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Hazai és nemzetközi orvosi eszközök műszereinek és kellékeinek gyártója/szolgáltatója, több mint 100 különböző országban értékesítve,keres minőségbiztositási mérnököt. Energikus és lendületes, gyakorlatias egyéniséget keresünk önbizalommal, készséges hozzáállással és a siker iránti szenvedéllyel.

Cégnév: Diamond Diagnostics Inc. Magyarországi Fióktelepe