Grafton Recruitment

Minőségbiztosítási mérnök (101-10-42780/PR)

Feladatok:

Autóipart támogató partnerünk részére keresünk új kollégát Minőségbiztosítási mérnök pozícióba.

Minőségbiztosítási mérnökként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

- Külső és belső ellenőrzések/auditok vezetése (ISO; vevők; szállítók)
- Ellenőrzési tervek kezelése
- Minőség- és folyamatfejlesztési lehetőségek keresése és a folyamatvezetőkkel való együttműködés
- Riportok és prezentációk készítése a fejlődésről, státuszról és problémákról a vezetőség számára
- Vevőkkel való együttműködés

Elvárások:

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

- Bsc egyetemi diploma mérnöki/műszakii területen
- magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- international Quality Standards ismerete (ISO, IATF)
- gyártásban szerzett legalább 2 éves minőségbiztosítás mérnöki tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:

Miért érdemes csatlakoznod?

- Részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
- Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod.
- Bejárásodat is támogatják majd, illetve ha közelebb költöznél, abban az esetben a költözési támogatáson túl albérlet támogatásra is jogosult vagy.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás