Feladatok

  • A vállalati minőségszabályozási rendszer felügyelete, folyamatos fejlesztésének irányítása, audit megfelelőség biztosítása és a felügyeleti, valamint vevői auditok lebonyolítása.
  • Napi és havi minőségi, reklamációs és egyéb riportok készítése, adatszolgáltatás biztosítása vevők – kereskedők felé.
  • A technológiai és gyártásközi ellenőrzések rendszerének működtetése, az érvényben lévő technológiai utasítások betartása és betartatása. A kritikus hibaforrások feltérképeztetése, és folyamatos kontrollja.
  • Az ISO és vevői audit megfelelőség biztosítása a telephelyeken.
  • 20-30 munkatárs közvetett irányítása, koordinálása.
  • Vállalatirányítási rendszer működtetése.

Elvárások

Előnyt jelent

  • nyitott, energikus személyiség
  • irányító/számonkérő/delegáló vezetői mentalitás
  • csapatjátékos
  • rendszerszemlélet, problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • szakmai utazásokra nyitottság

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • 13. havi bér (2 hét)
  • munkakörre történő teljeskörű betanítás
  • hosszútávú karrierlehetőség a vállalatnál
  • családbarát munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

A jelentkezés gomba kattintva legyen szíves csatoltan a magyar és angol nyelvű önéletrajzát.
Bruttó bérigény megjelölése fontos!
Cégnév: Lighttech Kft