Feladatok

Minőségbiztosítási és folyamatfejlesztési vezető – egyedi célgépgyártás

Cégünk, a jászberényi Konkoly Electro Kft. egyedi célgépek tervezésével és gyártásával ér el sikereket immáron több mint 20 éve. A Magyarországon dolgozó multinacionális cégek nagy részével együttműködünk, így büszkék vagyunk arra, hogy a magyarországi célgépgyártásban egyre nagyobb szerepet töltünk be. Munkavállalóink száma folyamatosan növekszik, mára már eléri a 80 főt.

Fejlődésünknek köszönhetően a minőségbiztosítási területünk vezetése teljes embert igényel. A terület élére keressünk azt a határozott, de munkatársközpontú vezetőt, aki a jövőben a minőségbiztosítással és a folyamatfejlesztéssel kapcsolatos feladatokat irányítja, abban tevékenyen részt vesz.

Minőségbiztosítási és folyamatfejlesztési vezetőként feladatod a meglévő integrált vállalatirányítási rendszer működtetése, naprakészen tartása és fejlesztése, valamint a LEAN menedzsment projektek kidolgozása és vezetése. Biztosítod a külső és belső auditokon vállalatunk megfelelősségét. Munkaköröd részeként elvégzed a minőségügyi oktatásokat és lebonyolítod a rendszeres vezetőségi felülvizsgálatokat. Kezeled és fejleszted a meglévő ERP rendszerünkben a minőségügyi folyamatokat, valamint elkészíted a szükséges folyamatleírásokat.

Munkádnak, stratégiai gondolkodásodnak, kiváló és emberi kommunikációdnak köszönhetően a vevői elvárásokkal kapcsolatos tudatosság még magasabb szintre kerül cégünk szervezetében.
Várunk a csapatunkba, amennyiben rendelkezel műszaki felsőfokú végzettséggel és legalább 3 év gyakorlati tapasztalattal minőségirányítási rendszerek építésében és menedzselésében.

Akkor fogod Magad igazán jól érezni nálunk, ha számodra fontos a saját gondolataid beépítése a rendszerbe és ha nem azt várod el, hogy „fentről” megmondják, mit kell tenned. Önálló ötleteidet és javaslataidat szívesen fogadjuk, együtt vitatjuk meg. Az ügyvezetés emberi, azonnal elérhető, a döntésekre nem kell heteket-hónapokat várni.
Legyél a munkatársunk, amennyiben egy olyan környezetben szeretnél dolgozni, amely nem kizsigerel, hanem motivál. Ahol nem egy szám vagy a rendszerben, hanem ahol számít a véleményed. Tartozz közénk!

Fontos tudnod, hogy nálunk a fluktuáció minimális, a csapat valóban csapat és a fejlődés tényleg garantált.
A munkakörhöz méltó juttatásokat személyesen egyeztetjük, nem preferáljuk a hirdetések sablon-szövegeit, hiszen mi sem sablon cég vagyunk. Személyes találkozó alkalmával minden Számodra fontos részletre kitérünk.

Jelentkezésed várjuk, hiszen miért dolgoznál máshol, ha nálunk is dolgozhatsz!?

Elvárások

Előnyt jelent

Amit kínálunk

Céginformáció

Cégnév: Konkoly Electro Kft.