Microsoft Dynamics 365 Vállalatirányítási Szakértő

Fejér megye

Feladatok

  • Microsoft Dynamics 365 rendszer teljes körű bevezetésének, testreszabásának és karbantartásának támogatása.
  • Az üzleti folyamatok elemzése és optimalizálása a Dynamics 365 rendszerben.
  • Rendszerintegrációk megvalósítása, fejlesztési igények specifikálása és azok kivitelezése.
  • Kapcsolattartás aa felhasználói oktatások és támogatás nyújtása.
  • Hibaelhárítás, fejlesztések és frissítések végrehajtása.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség informatikai és/vagy gazdasági területen.
- Legalább 2-3 év tapasztalat Microsoft Dynamics 365 bevezetésében és karbantartásában.
- Mély ismeretek a Dynamics 365 modulaiban (pl. pénzügy, értékesítés, beszerzés, raktárkezelés stb.).
- Erős problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás.
- Jó kommunikációs készségek és csapatmunkára való hajlandóság.
- Folyékony angol nyelvtudás (C1)

Előnyt jelent

- Dynamics 365 tanúsítványok megléte.
- Projektmenedzsment tapasztalat.
- ERP rendszerszakértő tapasztalatok.

Amit kínálunk

  • Európai uniós bérek
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatal XXI. századi gondolkodású ügyvezetés
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Önálló és felelősségteljes munkakör
  • Képzési fejlődési lehetőségek
  • Stabil és hosszú távú munkahely
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Bejárási támogatás vagy háztól házig transzfer (meghatározott településekre)
  • Ingyenes kávézó, melegétkeztetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Yaris Kabin Hungary Kft. mezőgazdasági gépek kabinjainak és nagy méretű alkatrészeinek gyártásával foglalkozó, az adott szakmai területen vezető szerepet betöltő vállalat, mely 2021 óta ad munkát több mint 200 munkavállalónak. Jelenleg a folyamatos fejlődés , modernizáció és növekedés miatt bevezetett vállalatirányítási rendszerhez keressük a fentiek alapján csapatunk új tagját.
Társaságunk könnyen megközelíthető helyen, a Fejér vármegyei Iváncsa mellett található Dunaújvárostól mintegy 25, Székesfehérvártól 38 és Budapest központjától 60 km-re, az M6-os autópálya mentén.

Jelentkezni önéletrajz csatolásával lehet.

Cégnév: Yaris Kabin Hungary Kft.