Feladatok

Balatonkenese új, egész évben üzemelő szállodája,
az Accent Hotels által üzemeltetett
Kenese Bay Garden Resort & Conference

várja munkatársát

MICE Sales Manager munkakörbe

Feladatok, melyeket el kell végezni az értékesítési igazgató irányítása alatt:

  • Rendezvények teljes körű szervezése és lebonyolítása az Accent Hotels sztenderdjeinek betartásával
  • Az ügyfelek igényeinek megfelelő ajánlatok és kalkulációk elkészítése
  • Teljes körű adminisztráció az ajánlatkéréstől a rendezvény megvalósulását követő pénzügyi elszámolásig
  • Együttműködés a szálloda más területeivel
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és a kapcsolatok ápolása, partnerkör folyamatos bővítése

Elvárások

  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyaló készség
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Nyitott, barátságos, agilis és rugalmas személyiség
  • Igényes, ápolt megjelenés

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Tervezhetőség: hosszú távú munkalehetőség egész évben, folyamatosan üzemelő szállodában
  • Nyugalom: korrekt munkáltató, versenyképes fizetés, teljes, bejelentett munkaviszony
  • Stabilitás: biztos munkahely, támogató csapat, stabil szakmai üzemeltetői háttér
  • Pihenés: tervezhető, törvény szerinti szabadság
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Energia a munka elvégzéséhez: napi egyszeri meleg étkezés a munkanapokon
  • Komfort: gyönyörű, új munkakörnyezet közvetlenül a Balaton parton, prémium minőségű munkaruha
  • Családias hangulat
  • Utazási költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Accent Hotels – a szakmai üzemeltető

Az Accent Hotels Magyarország egyik legfiatalabb, legszínesebb és legdinamikusabban fejlődő szállodalánca, amely jelenleg 27 szállodát üzemeltet Magyarországon és Ausztriában egyaránt. Ha szeretne egy igazán jó csapat tagja lenni, jelentkezzen hozzánk.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével