MFB Feldolgozó Központi szakértő (Debrecen)

Mi lenne a te feladatod:

  • Vállalkozói és lakossági MFB hitelek feldolgozása, teljes körű rögzítése, jóváhagyása

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Pontos és megbízható munkavégzés
  • Eredmény- és teljesítményorientáltság
  • Gyors tanulási képesség
  • Monotonitás tűrő, csapatjátékos, terhelhető

Előnyt jelent:

  • Vállalkozói és/vagy lakossági hitelezési tapasztalat
  • MFB területen szerzett banki tapasztalat és vizsga

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vállalkozói tanácsadói jövedelem és juttatási csomag
  • Motiváló erkölcsi elismerési rendszer
  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Jelentkezési határidő: 2024.07.13.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
Cégnév: OTP Bank Nyrt.