Feladatok

  • Területi központ régiójában üzemelő gépek eseti javítása, karbantartása, hibák elhárítása.
  • Új gépek átadásra történő felkészítése.
  • Új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése.
  • Beszámított használtgépek javítása.
  • Munkához szükséges alkatrészek beazonosítása, megrendelése és felvétele.
  • Munka dokumentálása.
  • Műhely rendjének fenntartása.

Elvárások

  • Gépészeti vagy autószerelői végzettség, vagy autóvillamossági szerelői, elektronikai műszerész végzettség.
  • Releváns tapasztalat mezőgazdasági gépek szervizelésében.
  • Megbízható, pontos, következetes, precíz, önálló munkavégzés a betanulás után.
  • Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • „B" kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség.

Előnyt jelent

  • Diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban, javításban szerzett jártasság.
  • Elektronikában, hidraulikában szerzett jártasság.
  • Angol nyelvtudás.
  • Járművek, erőgépek, betakarítógépek, munkagépek, esetleg építőipari gépek javításában szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem.
  • Biztonság és kiszámíthatóság.
  • Színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított.
  • Változatos feladatok.
  • Mérnöki támogatás, szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek.
  • Telefon, laptop.
  • Betanulás után szervizautó.

Céginformáció

Az AGROTEC Magyarország Kft. a New Holland mezőgazdasági gépek magyarországi hivatalos vezérképviselete, mely saját dealer hálózattal és márkaszervizzel rendelkezik, az ország 14 pontján van területi központja.