Feladatok

-Mezőgazdasági gépek értékesítése
-Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
-Termékek ismertetése
-Ügyfelek kiszolgálása
-Értékesítési folyamatok nyomon követése, sikeres lezárása
-Az értékesítési vezető munkájának aktív támogatása, javaslattétel

Elvárások

-Min. középfokú szakirányú végzettség, legalább 1 éves értékesítési tapasztalat
-Microsoft Office programok magabiztos használata
-Barátságos, pozitív, megnyerő személyiség, jó kommunikációs készség
-B kategóriás jogosítvány
-Német vagy angol nyelvismeret

Előnyt jelent

-Német és angol nyelvismeret vagy egyéb beszélt idegen nyelv
-Hasonló területen szerzett tapasztalat
-Tiszakécske és vonzáskörében laksz

Amit kínálunk

-Versenyképes fizetés
-Azonnali munkakezdés
-Stabil, megbízható munkahely
-Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
-Céges autó,telefon és laptop biztosítása a munkavégzéshez

Céginformáció

Mezőgazdasági és kommunális gépek kereskedelmével foglalkozik Cégünk. Telephelyünk Tiszakécskén található.