Dana Hungary Gyártó Kft.

Mérőszoba vezető

Feladatok:

  • Munkaműveleti utasítások elkészítése.
  • Termékekkel kapcsolatos laborvizsgálatok elvégzése, eredmények kiértékelése, jegyzőkönyvbe foglalása, riportálása a vezetőség, mérnökség felé.
  • Laborvizsgálatok koordinálása.
  • Kapcsolattartás a Neu-Ulm-i kollégákkal, beszállítókkal.
  • Plastic- és Metallográfiai Laborokhoz szükséges eszközök, anyagok, fogyóanyagok megrendelése, nyilvántartása, nyomonkövetése.
  • Laboratóriumi szabályzatok naprakészen tartása és betartása, betartatása.
  • Árajánlatok bekérése a beszállítóktól új mérőeszközökre. Mérőeszközök megrendelése, rendszerbe vétele.
  • Kalibrálások nyomonkövetése, megrendelése.
  • Mérőeszköz leltár elkészítése és naprakészen tartása.
  • Metallográfiai Laborban végzett vizsgálatok elvégzése, jegyzőkönyvek készítése, kiértékelése.
  • Laborvezető ( Minőségbiztosítási vezető ) munkájának támogatása.
  • Laboratóriumi berendezések, gépek kezelése, eredmények kiértékelése, jegyzőkönyvbe foglalása.
  • Havi riport készítése a mérőeszköz költségekről.
  • Kompetencia mátrix elkészítése, napra készen tartása.
  • Új belépők oktatása „Mérő- és ellenőrző eszközök kezelése” témakörben.
  • Plasztik incoming anyagok átvétele, amelyekhez labor vizsgálat szükséges (AEM55-1005 gumi, Thixon 725A, Thixon 725A, Antitack BTO-31 LF

Elvárások:

  • Minimum érettségi, technikusi végzettség
  • Mérőeszközök ismerete, használata
  • 3-5 éves gyakorlati tapasztalat minőségbiztosítási szakterületen
  • Méréstechnikai módszerek ismerete és használata a napi munkavégzésben
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Haladó szellemiségű, proaktív kollégák, akik folyamatosan fejlődnek és támogatják egymást
  • Teljesítmény alapú mozgó bér (maximum 10%)
  • Cafeteria rendszer (havi nettó 25.000 Ft)
  • Élvezd a finom, helyben készült melegételeket kedvező áron
  • Munkába járás támogatása
  • Széleskörű sportolási és szociális juttatások, hogy jól érezd magad munkaidőn kívül is
Cégnév: Dana Hungary Gyártó Kft.