JOB Kft.

Mérnökségi csoportvezető

Stabil hátterű, nagy múltú gyártó céghez keresünk vezetői tapasztalattal rendelkező szakembert a technológiai csapat élére.

Egyéb információ

FELADATOK:

  • A technológiai csapat vezetése, a részleg tevékenységének megszervezése, a terület működésének, hatékonyságának folyamatos fejlesztése és mérése
  • Gyártástechnológia meghatározása, a termelőfolyamatok technológiai támogatása, gyártási dokumentumok készítése, felügyelete, nyilvántartása
  • Részvétel új termékek tervezésében, gyártásba való bevezetésében technológiai oldalról, a mintagyártás felügyelete
  • Projektek irányítása, projektekben való részvétel
  • Technológusi mérnöki feladatok ellátása
  • Részvétel a technológiai terület éves költségtervének összeállításában, megvalósulásának felügyeletében
  • Folyamatos technológiafejlesztés, szakmai egyeztetések a vállalat szervezeti egységeivel, külső partnereivel

ELVÁRÁSOK:

  • Proaktív, feladatorientált személyiség, 2-3 év csoportvezetői tapasztalat
  • Gépész- vagy mechatronikai mérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat forgácsolási, lemezfeldolgozási, hegesztési, felületkezelési, szerelési technológiákban
  • Jártasság CAD/CAM tervezőprogramok használatában, PLM rendszerben
  • LEAN szemlélet
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • Gyártásfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

AMIT A CÉG BIZTOSÍT:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy nagy múltú, stabil, ugyanakkor dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas munkaidő törzsidővel
  • Attraktív juttatási csomag
  • Év végi bónusz

TOVÁBBI HASZNOS INFORMÁCIÓ

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Job Személyzeti Tanácsadó Kft.