Legyél Te is az ország egyik vezető szünetmentes megoldás szállítójának fiatalos, lendületes csapattagja! Mutasd meg, hogy mire vagy képes egy ösztönző környezetben!

Az AEG PS GmbH kizárólagos magyarországi képviselete, az EXTOR Elektronikai Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat, amely immár 23 éve a szünetmentes megoldások piacának meghatározó szereplője. Nálunk izgalmas, kihívásokkal teli, otthonos munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek. Az EXTOR-nál elszánt és szakértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük és túlteljesítsük a kitűzött célokat.

Főbb feladatok, munkák

  • Meglévő kiemelt ügyfélkör (államigazgatási terület) részére minőségi szolgáltatásnyújtás, fejlesztés, műszaki szaktanácsadás és kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Helyszíni felmérések lebonyolítása,
  • Kalkulációk, árajánlatok készítése,
  • Ajánlatok, pályázatok elkészítése, egyedi feltételek kidolgozása, szerződések megkötése,
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel, tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Kivitelezési csoporttal a megoldások kidolgozása
  • Projektek értékesítési folyamatának nyomon követése
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
  • Műszaki területen szerezett releváns értékesítési tapasztalat (minimum 2 év)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ

Budapest

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Szakmai felkészítés, fejlődési lehetőségek
  • Modern, motiváló, elegáns munkakörnyezet
  • Prémium kategóriás, piacvezető termékkör
  • Dinamikus, fiatal csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
Cégnév: EXTOR Elektronikai Kft.