Budapest területén működő cég könyvelő munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítói számlák, vevői számlák, bankbizonylatok, és tárgyi eszközök könyvelése, a teljeskörű könyvelési folyamat végigkövetése;
  • Napi számviteli munkában való aktív részvétel
  • Házipénztárak ellenőrzése, könyvelése
  • Bankok teljes körű rendszerezése, kontírozása, könyvelése.
  • Előleg és egyéb számlák kiállítása
  • Főkönyvi egyeztetések

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (mérlegképes könyvelők és pénzügyi-számviteli ügyintézők jelentkezését is várjuk)
  • 1-2 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás, MS Office programok ismerte
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség napi 6 órában, határozatlan idejű munkaviszony
  • Béren kívüli juttatás

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal a [email protected] elküldésével lehetséges.

Cégnév: Ferromark-Halna Kft.
Kapcsolattartó: Bartha Béla