Feladatok

  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése és kezelése
  • Házi pénztárak könyvelése
  • Banki tételek könyvelése és rögzítése, utalási file-ok készítése
  • Kimenő számlák könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése és az értékcsökkenés elszámolása
  • Éves beszámolók, bevallások, adatbejelentések elkészítése és beadása
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Számviteli területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • A magyar számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és határozottság
  • Terhelhetőség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Céginformáció

Országszerte több irodával rendelkező, 10 éve működő, cégalapítással és székhelyszolgáltatással foglalkozó cég vagyunk. A könyvelési szolgáltatásunkhoz mérlegképes könyvelő pozícióba keresünk kollégát budapesti irodánkba.

A fényképes önéletrajzokat a pozíció és fizetési igény megjelölésével várjuk.