Feladatok

  • mélyépítési és magasépítési kivitelezési munkák ütemterv és kivitelezési dokumentáció szerinti szakmai felügyelete Szombathelyen és vonzáskörzetében
  • a munkák szervezése, összehangolása és irányítása: alapanyagok, szerszámok, emberi erőforrások biztosításában való közreműködés, alvállalkozók és saját fizikai állomány koordinálása
  • műszaki problémák kezelése
  • határidők betartatása
  • folyamatos kommunikáció a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal

Elvárások

  • közép- vagy felsőfokú műszaki, szerkezetépítési területen szerzett szakirányú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • határozott fellépés, jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • precíz, önálló, felelősségteljes, elkötelezett munkavégzés

Amit kínálunk

  • valódi szakmai fejlődési lehetőséget
  • megbecsülést, hiszen a munkád kulcsfontosságú lesz számunkra
  • korrekt munkafeltételeket
  • stabil hátteret és hosszú távú munkalehetőséget
  • versenyképes jövedelmet
  • céges autót és telefont

Fényképes önéletrajz csatolásával.