DIVIAN - MEGA KFT

Csatlakozz hozzánk

Megváltozott munkaképességű udvaros

pozícióba!

Jó állóképességűnek, kitartónak és határozottnak kell lenned, hogy eredményeket érj el csapatban.
A munkakezdés pillanatától a te küldetésed az lesz, hogy elhivatottan dolgozva tartsd tisztán a Divian területét.

A munkakör kezdő fizetéssel indul, ez betanulási idő után és a fejlődési ütemedben növekszik.
A vállalat számtalan lehetőséget kínál arra, hogy bizonyítsd magad és kiteljesedj a cégben. Emellett béren kívüli juttatással, helyközi és helyi közlekedési támogatással, munkaruha biztosításával támogatjuk a munkavállalóinkat.
Ha nagyszerű eredményeid vannak, és készen állsz elindítani a karrieredet, jelentkezz!

Feladatok, a munka jellemzői:

  • Külső területek tisztán tartása, szemétszedés, takarítás.
  • Szemetesek ürítése, hó eltakarítása.
  • Kültéri bútorok portalanítása
  • Egyszerűbb feladatok végrehajtása az utasítások szerint.

Elvárások:

  • Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat, stb.

Miért szeretnek itt dolgozni a munkatársaink?

  • Alapos faipari szakmai tudás megszerzése
  • Sikerorientált, barátságos kollégák, akiktől sokat lehet tanulni
  • Folyamatos visszajelzés
  • Közös célokat tűzünk ki
  • Önbizalom növelő feladatok
  • Támogatás a fejlődésben
  • Hosszútávon tervezünk a jól teljesítő kollégákkal
  • Családbarát munkahely
  • Céges programok, képzéseken való részvétel

Amit kínál a Divian:

  • Stabil, biztos fizetés, valamint béren kívüli juttatás
  • Támogatunk munkába járási költségtérítéssel, munkaruhával
  • A munkaidő hétköznap, 8 órás munkarendben, egy műszakban zajlik
  • Bejelentett munkaviszony
  • Stabil munkakört, munkahelyet biztosítunk
  • Energikus és erőbevetést igénylő pozíció
  • Teljeskörű betanításban veszel részt
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Nemzetközi színvonalú vállalat– igazi kincsesbánya  a szakmai kiteljesedésre vágyók számára.

A jelentkezem gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás