Prohuman Zrt.
A Prohuman Zrt. célja olyan munkahely működtetése, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink is egészségi állapotuknak megfelelően tudnak részt venni csapatunkban. Ezért is cégünk 2008 óta akkreditált foglalkoztatóként működik több telephelyen. Várunk karcagi csapatunkba Megváltozott munkaképességű takarító pozícióba!

Megváltozott munkaképességű takarító

Főbb feladatok, munkák:

  • Részmunkaidőben a termelési terület, konyha helység, raktárterület, öltözők takarítása
  • Napi szintű felmosás, elpakolás, szemetes kosarak kiürítése, rendszeresen portörlés, ablakok pucolása.
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Megbízhatóság
  • Légy igényes a munkádra
  • Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat stb.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Van takarítói tapasztalatod
  • Amit kínálunk:

  • 4 órás részmunkaidőben dolgozhatsz
  • Figyelembe vesszük egészségi állapotodat
  • Munkaidőben masszőr kolléga segít regenerálódni
  • Rehabilitációs mentor segít a hétköznapokban és a hivatali ügyintézésben
  • Kedves és segítőkész munkakörnyezet
  • Befogadó közösség
  • Fix jövedelem + jelenléti bónusz
  • Jelentkezés az állásra:

    Várunk csapatunkba, küld el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy keress minket a 06-1-432-1280-as telefonszámon.
    Cégnév: Prohuman Kft.