Étterem üzemeltető vállalat részére rugalmas beosztással

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ konyhai kisegítő

munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégákra?

Fehér és fekete étkészletek mosogatása, alapvető takarítási feladatok ellátása

Milyen feltételekkel csatlakozhatsz hozzánk?

  • megváltozott munkaképességű státusz
  • 8 általános iskolai végzettség
  • megbízható, precíz munkavégzés és monotonitás tűrés

Mit biztosítunk a számodra?

  • határozatlan idejű munkaszerződés + cafeteria
  • munkaruha
  • meleg étkezés (ebéd)
  • 3 havonta mosópor és kávé

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig rugalmasan, rész- vagy teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Science Park) vagy XXIII. kerület (Helsinki út)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el elérhetőségedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

További kérdés esetén fordulj hozzánk telefonon az alábbi számon: +36 20 441 5334

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Házi Tamás