Prohuman Zrt.
Az AIRMAX Cargo Budapest Zrt. piacvezető szerepet tölt be a különleges bánásmódot, speciális szakértelmet és precizitást igénylő áruk légi, tengeri, vasúti és közúti szállítmányozásában. Nem csak csomagjaik, hanem adataik is megfelelően kezeltek, így keresik új Megváltozott munkaképességű Data Engineer kollégájukat.

Megváltozott munkaképességű Data Engineer

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzleti és stratégiai tervezés alapját képező riportok, adatokok összeállításával és rendszerének felépítésével támogatod majd a területeink munkáját
  • Adatfolyamatok tervezése és összeállítása többnyire Pandas, NumPy platformon
  • SQL és felhő alapú megoldásokból, adatok kinyeréséhez és átviteléhez szükséges megoldások tervezése, fejlesztése és tesztelése a cég különböző területei számára
  • Adattranszformációk és data-driven megoldások készítése Python könyvtárakban
  • Data governance megoldások felépítése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Python könyvtárak (Pandas, NumPy) használatával történő adattranszformációban szerzett tapasztalat
  • SQL (PostgreSQL) és relációs adatbázisokkal kapcsolatos tapasztalat
  • A CI/CD, a fejlesztéssel kapcsolatos projektmenedzsment és a verziókövető rendszerek (git, AzureDevOps) elveinek ismerete
  • Jó kommunikációs képességek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat, stb.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség, IT/mérnök/gazdasgi területen
  • NoSQL (MongoDB, Redis) rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Felhőalapú számítástechnika alapelveinek megértése, lehetőleg Azure-ban szerzett tapasztalatokkal
  • Adatvizualizációs eszközök ismerete (MS Power BI)
  • CargoWise One rendszer ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Jókedvű, segítőkész, összetartó, pörgős csapat
  • Próbaidő után rugalmas home office lehetőség
  • Versenyképes juttatás és cafetéria
  • Próbaidőt követően egészségbiztosítás
  • 1 év leteltét követően munkavégzést ösztönző egyéb támogatások
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Befogadó munkahelyi légkör és támogató munkatársi csapat
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot.