Feladatok

-betanított gyári feladatok ellátása
-csomagolás, válogatás, adagolás, címkézés, dobozolás
-vizuális ellenőrzés, egyéb egyszerű betanított feladatok

Elvárások

-minimum 8 általános iskolai végzettség
-megváltozott munkaképesség (rehabilitációs kártya vagy érvényes orszi /kormányhivatali igazolás)
-monotonitás tűrés, jó kézügyesség
-több műszakos munkarend vállalása (3 vagy 4 műszak- választható- napi 8 órás mindkettő)
-sárvári vagy környékbeli lakhely (max.60 km)

Előnyt jelent

-középfokú végzettség
-gyári tapasztalat

Amit kínálunk

-korrekt alapbér
-kiemelkedő pótlékok, bónuszok
-magas cafeteria
-céges biztosítás
-karrier lehetőség
-kultúrált, modern vállalati körülmények
-választható műszakszám (3 vagy 4)
-céges buszjárat Vas Vármegyéből, Zalaegerszegről, Ajka, Pápa, Sümeg településekről
-saját alkalmazotti (nem kölcsönzött) státusz, munkaviszony

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Megrendelőnk részére keresünk azonnali kezdéssel megváltozott munkaképességű dolgozókat Vas vármegyei gyárba saját állományba!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet név, telefonszám, lakhely, e-mailcím és megváltozott munkaképesség igazolásával.
Cégnév: CREATIVE SOLUTION INTERNATIONAL KFT.