Prohuman állás

Feladatok:

  • Belső állományhoz tartozó munkavállalókkal kapcsolatos teljeskörű bér és tb számfejtési feladatok ellátása
  • Bevallási és adatszolgáltatási feladatok ellátása
  • Havi zárási és más időszaki kontrollok elvégzése és annak dokumentálása
  • Letiltások ellenőrzése, utalások kezelése, egyezőség biztosítása
  • Szabadságnyilvántartó rendszer kezelése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások:

  • Van tapasztalatod bérszámfejtésben és abban szeretnél is fejlődni
  • Szeretsz összetettebb feladatokat végezni, azokat átlátni.
  • Imádsz rendszerezni, mert szereted a pontos, precíz munkavégzést, és a rendet – amik téged is jellemeznek
  • Irodai programokat magabiztosan használod, excelben jól működsz
  • Érdeklődsz a HR terület iránt, szeretsz segíteni az embereknek
  • Vágysz arra, hogy részese legyél egy hatékony csapatnak, ahol közösen dolgoztok
  • Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok hiánytalan megléte

Amit kínálunk:

  • Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőséget
  • Betekintést nyerhetsz a HR minden területére
  • Nagy múltú cég szakmai támogatása és stabilitása
  • Befogadó és nyitott munkahelyi közeg
  • Hibrid munkavégzésre lehetőséget biztosítunk
  • Komplex juttatási csomag (alapbér + cafeteria)

Cégnév: Prohuman Kft.