MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Medior ügyfélkapcsolati munkatárs (áramszolgáltatási terület - Miskolc CC)

Feladatok

  • Telefonon érkező általános bejelentések, reklamációk, panaszok fogadása, ügyintézése
  • Standard írásos ügyek kezelése
  • Ügyfelek szerződéses, vagy szerződés felmondással kapcsolatos bejelentéseinek fogadása
  • Pontos, naprakész tájékoztatást nyújtása az ügyfelek részére, felmerült problémák kezelése, valamint kimenő telefonhívások kezdeményezése a beérkező igényekkel kapcsolatban
  • Kampányok miatti ügyfélmegkeresések indítása

Amit kérünk

  • Legalább középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel
  • Magabiztosan használod az MS Office csomagot
  • Vállalod, hogy munkaerő kölcsönzés keretein belül leszel foglalkoztatva
  • Ügyfélközpontú vagy és megoldás-orientált
  • Fontos számodra a minőségi munkavégzés
  • Nyitott, kommunikatív, empatikus személyiség vagy
  • Jó konfliktuskezelési képességgel rendelkezel
  • Rugalmasan tudsz alkalmazkodás a változásokhoz, nyitott vagy az újdonságokra

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • SAP-ISU felhasználói szintű ismerete (képzést biztosítunk)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert teljes körű szakmai támogatást és képzést biztosítunk
  • Mert egy összetartó, dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Mert a teljesítményedet elismerjük (extra bónusz)
  • Mert széleskörű juttatási csomagot ajánlunk: bruttó 500.000 Ft/év cafeteria juttatás, magán egészségbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás. önkéntes egészségpénztári és nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Mert fizetett pótszabadság jár a törvényileg előírt kereten felül
  • Mert kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségeket is igénybe tudsz venni
  • TÖBB MUNKATÁRSAT IS KERESÜNK, VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
Cégnév: MVM Ügyfélkapcsolati Kft.