Medior / Senior Manuális szoftvertesztelő

Pest megye

Feladatok

  • Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése specifikáció/követelmény alapján
  • Funkcionális és end to end és regressziós tesztek futtatása
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztő, üzleti elemző és a üzemeltető kollégákkal
  • Tesztesetek, teszteredmények kiértékelése, dokumentálása,
  • Hibajegyek rögzítése, monitorozása, hibajavítások nyomon követése,
  • Együttműködés a tesztautomatizáló csapattal; tesztesetek előkészítése, futtatása, kiértékelése
  • Részvétel a tesztelési folyamat és működés fejlesztésében
  • Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban
  • Részvétel több komplex, üzleti szoftver leszállításában, funkcionális tesztelés a megvalósítási és UAT támogatási időszakban is.

Elvárások

  • Informatikai felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű munkatapasztalat/képzés szoftvertesztelői szerepkörben.
  • 3-5 év tesztelési tapasztalat
  • tervezési és dokumentálási készség,
  • rendszerszemlélet, precizitás

Előnyt jelent

  • ISTQB módszertan ismeret
  • Vízesés és agilis környezetben szerzett tapasztalat
  • Spira, Jira ismeret,
  • Gherkin nyelv ismerete
  • Felhasználói szemlélet
  • Módszertani szemlélet
  • Csapatmunka

Cégnév: MPSoft Zrt.