Feladatok

  • Beérkező megkeresések kezelése és új ügyfelek felkutatása (lead generálás hideghívások, szakmai események, LinkedIN, saját kapcsolatok segítségével)
  • Proaktív hozzáállás, hunter attitűd elengedhetetlen
  • Egyéni termékbemutatók és ügyfél-tanácsadás
  • Ügyfél találkozók szervezése és lebonyolítása,személyesen és online
  • A teljes sales ciklus nyomon követése az értékesítési folyamat során, a lead azonosításától a szerződéskötésig, hatékonyság a zárásban
  • Erős kapcsolatok kialakítása és fenntartása az ügyfelekkel és partnerekkel
  • Sikeres értékesítést követő szoros együttműködés a bevezetést végző csapattal
  • Értékesítési célszámok, egyéni KPI-ok elérése/meghaladása
  • Közreműködés a piac- és termékfejlesztési irányok meghatározásában
  • Rendezvényeken és konferenciákon való részvétel, új kapcsolatok kiépítése
  • Riportok és elemzések készítése

Elvárások

  • Minimum 3 év bizonyított tapasztalat nagyvállalatok és/vagy kkv-k részére történő B2B értékesítésben, főleg az IT területén
  • Informatikai, üzleti, közgazdasági, marketing vagy kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt elengedhetetlen
  • Affinitás a technológia és a technológiai termékek iránt
  • Erős bevétel- és nyereség fókusz, tulajdonosi szemlélet
  • Tapasztalat a szerződéstárgyalások és a szerződéskezelés terén
  • Proaktív és eredmény-orientált személyiség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Megbízhatóság, megbízható üzleti ítélőképesség
  • Felelősségvállalás és példamutatás
  • Rugalmas személyiség

Előnyt jelent

  • Salesforce, JIRA ismerete
  • Elektronikus hitelesítési megoldások terén szerzett tapasztalat
  • IT-megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai kihívások
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzés
  • Konferenciákon való részvétel
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • Cafeteria (Br. 500.000 / év)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • AYCM sportkártya
  • Home office lehetőség (heti 1 nap)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kik vagyunk mi és mit csinálunk a NETLOCK-nál?
Kriptográfia, digitalizáció, digitális aláírás, hitelesítés, identitás, időbélyegzés, rendszerintegráció és amit még el tudsz képzelni!
Szakembereink hitelesítési és titkosítási megoldásokat fejlesztenek, melyek biztos alapját adják a ma és a jövő digitális ügyintézésének és üzleti világának. Tevékenységünk fókuszában a legújabb kriptográfiai megoldások és algoritmusok üzleti felhasználásai, integrációja, valamint az erre épülő fejlesztések állnak.
A DOCLER Holding tulajdonában működő NETLOCK, Magyarország egyik vezető bizalmi szolgáltatója, ahol mély szakmai tudás megszerzésére van lehetőség mind IT, mind egyéb más, speciális szakterületeken.
Ha mindez érdekel, akkor nálunk a helyed!

A Jelentkezem gombra történő kattintás után kérem csatolja magyar vagy angol önéletrajzát!