MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. földgázelosztási tevékenységet végez Győr-Moson-Sopron, Vas, Komárom-Esztergom, Csongrád, Békés, Bács-Kiskun és Veszprém megyékre kiterjedő szolgáltatási területünkön 23166 km vezetéket üzemeltetünk, és 668 településen állunk fogyasztóink rendelkezésére.

Medior működésfejlesztési szakértő

Feladatok

  • Felelősségi körébe tartozó E2E folyamat(ok) menedzselése: KPI-mérés, eredmények elemzése, folyamatfejlesztési javaslatok összegyűjtése és/vagy megfogalmazása, szponzori egyeztetések megszervezése
  • A folyamatokra vonatkozó vezetői KPI-dashboard összeállítása és működtetése
  • Az egyes elosztói engedélyes társaságok folyamatainak folyamatos felülvizsgálata a közös jó gyakorlatok kialakítása és fejlesztése érdekében
  • A folyamatfejlesztésekhez kapcsolódóan biztosítja a változások belső szabályozókban történő folyamatos aktualizálását
  • Folyamatfejlesztési projektek és munkacsoportok irányítása, támogatása, a megfogalmazott célok elérése érdekében elemzések és akciójavaslatok összeállítása rövid- és középtávon
  • Együttműködés az MVM-csoport központi működésfejlesztési területével a koncepcióalkotásban, és annak megvalósításában egyaránt

Amit kérünk

  • Felsőfokú (gazdasági vagy műszaki) végzettség
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • B” kategóriás jogosítvány

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő