Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása, bejövő hívások fogadása, a hátralékbehajtással kapcsolatban, a részletfizetési kérelmek és fizetési haladékok vonatkozó szabályozásokban meghatározott módon történő kezelése, határidőre történő végrehajtása

  • Részvétel az aktuális követeléskezeléssel kapcsolatos kampánytevékenységekben

  • Telefonon érkező hátralékkezeléssel kapcsolatos általános bejelentések, reklamációk, panaszok fogadása. Szükség esetén standard írásos hátralékkezeléssel kapcsolatos ügyek kezelése, és egyéb adminisztratív feladatok ellátása

  • A hátralékkezelési folyamatokat érintő változások nyomon követése, a változásokhoz kapcsolódó utasítások ismerete, betartása

  • Részvétel a munkakört érintő program-fejlesztésekhez kapcsolódó tesztelésekben

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • MS Office felhasználó szintű ismerete

  • Ügyfélközpontúság

  • Problémamegoldás, szakmai felkészültség

  • Minőségtudatosság, szaktudás gyakorlati alkalmazása

  • Kommunikáció, együttműködés

  • Változáskezelés, megbízhatóság

  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag:
    - cafeteria
    - egészségbiztosítás
    - kockázati balesetbiztosítás

  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Lénárt Nikoletta