MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Medior értékesítés fejlesztési szakértő

Feladatok

  • Az értékesítési partnerek tevékenységének felügyelete, ellenőrzése, minőségbiztosítás és visszajelzés
  • Az értékesítési hatékonyság mérésére szolgáló mutatószám-rendszer működtetése, javaslattétel a fejlesztésekre
  • Az értékesítési tapasztalatok kiértékelése, melynek alapján folyamat- és módszertani valamint értékesítés-technikai fejlesztési javaslatok tétele az értékesítési partnerek részére, az értékesítés hatékonyságának növelése érdekében
  • Az üzleti tervezés előkészítésében való részvétel
  • Értékesítési csatornák jövedelmezőségének elemzése
  • Riportok és elemzések készítése

Amit kérünk

  • felsőfokú végzettség (diploma)
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat ( telefonos értékesítési és/vagy értékesítési csatorna fejlesztési- és támogatási tapasztalat )
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • működésszabályozás és/vagy tevékenységirányítás terén szerzett jártasság
  • Call center tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • kötetlen munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
Cégnév: MVM Ügyfélkapcsolati Kft.