Feladatok:

  • Az írásban (papír alapon) érkezett ügyfél megkeresések fogadása, érkeztetése, szétválogatása és továbbítása a szervezeti egységek részére (szükség esetén digitalizálása)

  • Az elektronikusan beérkezett ügyfél megkeresések értelmezése, előválogatása / iktatása az érintett szervezeti egységek részére, valamint továbbítása a megfelelő szervezeti egység felé

  • A számlázási rendszer és kisegítő alkalmazások használata, adatainak vizsgálata, elemzése, értékelése

  • Szükség szerint a megkeresés megválaszolásához szükséges kiegészítő információk beszerzése (pl.: előzmény levelezés, állásfoglalás)

  • A folyamatokkal kapcsolatos változások nyomon követése

  • Napi kapcsolattartás a központi irattárral, valamint a tevékenységgel kapcsolatos statisztikák elkészítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • MS Office magabiztos ismerete és használata

  • Ügyfélközpontúság

  • Saját munka szervezése, priorizálási képesség

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül;

  • Szeléskörű juttatási csomagot ajánlunk:
    cafeteria, kockázati élet- és balesetbiztosítás, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás

  • Összetartó, dinamikus csapat

  • Céges rendezvények

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Miskolc

  • Szerződés típusa: Határozatlan idejű

  • Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

  • Foglalkoztatás típusa: Munkaerő-kölcsönzés

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Lénárt Nikoletta