Feladatok

  • Karbantartás támogató rendszerek működésének felügyelete és elemzése: Gyártósori hatékonyság monitoring rendszer (OEEWeb), Hibakártya rendszer (Tag), Eseti meghibásodás elemzések (EWO), géptörténet, idő alapú karbantartási terv
  • Karbantartási tervek készítése
  • Árajánlat kérések külsős cégektől
  • Alkatrész rendelés
  • Heti karbantartási munkaütemezések elkészítése, megvalósulás elemzése, fejlesztése
  • Részvétel hatékonyság fejlesztő projektekben
  • Épületkarbantartással kapcsolatos feladatok
  • Kis létszámú karbantartói csapat irányítása (2 fő), alvállalkozók koordinálása

Elvárások

  • Középfokú gépészeti végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Vezetői készség
  • Jó szervezőkészség és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Innovatív szemlélet

Előnyt jelent

  • Lean/TPM ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Jelentős nemzetközi háttérrel és magyarországi múlttal rendelkező cég biztonsága
  • Versenyképes jövedelem-csomag
  • Egészségbiztosítás
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Szakmailag felkészült, támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Saint-Gobain több, mint 350 éves múlttal a világ vezető építőipari cégcsoportja. Európa egyik legrégebbi alapítású vállalata, immáron 75 országban vagyunk jelen.
A Saint-Gobain világvezető a könnyűszerkezetes és fenntartható építés területén. Rendszereket és megoldásokat fejlesztünk, gyártunk és szállítunk az építőipar, a járműipar, az egészségügy és más érintett iparágak részére.
Minden lépésünk középpontjában a küldetésünk áll:
"Tegyük a világot egy jobb otthonná!"

Amennyiben az alábbi hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérjük küld el Önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: Saint-Gobain CPHU Kft.