Feladatok

Kisebb termékek, részegységek összeszerelése, beállítása, áramkörök élesztése,bemérése
Termékek végellenőrzésében való részvétel
Termékek és részegységek kisebb kábelezési munkáinak elvégzése szerelés során
Gyártás során felmerülő egyszerűbb mechanikai műveletek (fúrás, menetfúrás,darabolás, szerelés) elvégzése

Elvárások

Mechanikai műszerész végzettség
Szakterületen végzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
Mechanikai rajzok értelmezése, használata
Mechanikai mérőeszközök ismerete és kezelése
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Kábelezési, szerelési műveletekben szerzett gyakorlat
Mechanikai műveletek során a gépek kezelése

Előnyt jelent

forrasztani tudás
önálló munkavégzés
megbízhatóság
pontosság
szakmai sokoldalúság
alkalmazkodás dohányzásmentes munkahelyi környezethez

Amit kínálunk

versenyképes jövedelem
céges mobiltelefon
szakmai továbbképzések
kulturált munkakörnyezet, klimatizált munkatér

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Műszer Automatika Kft. vasúti automatikával és biztonságtechnikával foglalkozó budaörsi cég.

A "jelentkezem" gomb megnyomásával, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.