Gi Group Recruitment Kft.

Mechanikai karbantartó technikus

Jászfényszarui partnercégünk Mechanikai karbantartó technikus pozícióba keres új kollégát, akinek nem okoz gondot az angol kommunikáció!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Műszak kezdetén termelőgépek, közüzemi gépek ellenőrzése;
  • Gépek tisztítása és karbantartása (Hypox, Multi wash);
  • A gáz-, víz- és szennyvízfogyasztás közüzemi méréseinek napi nyilvántartása a közüzemi napi jelentésnek megfelelően;
  • Napi nyilvántartás a termelésben lévő gépek állapotáról.

Miért is lehet motiváló ez számodra?

  • Középfokú szakképzettség (technikus);
  • Angol nyelv ismerete;
  • Hasonló pozícióban szerzett minimum 2 éves tapasztalat.

  • ​​​Versenyképes alapbér, évente emelkedő juttatásokkal;
  • Támogatjuk munkába járásodat, akár gépjárművel, akár bérleted 86%-ának térítésével;
  • Napi egyszeri ingyenes melegétkezés;
  • Céges buszjáratok számos városból;
  • Modern és automatizált munkakörnyezet, támogató csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Jászfényszaru
  • Műszakrend: 3 nap munka – 3 nap pihenő 12 órában

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: Gi Group Recruitment Kft.