Feladatok

  • oktatói feladatok ellátása.

Munkabér:

A munkabér a felek közötti megállapodáson, illetve a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény és a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény munkavállalókra vonatkozó rendelkezésein alapul.

Elvárások

  • a pályázó a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény 47. § (1) bekezdése, valamint a szakképzésről szóló törvény végrehajtásáról szóló 12/2020. (II. 7.) Korm. rendelet 134. §-ának megfelelően:
    A közismereti oktatásban oktatott tantárgy oktatójának technikumban egyetemi szintű vagy mesterfokozatú, a közismereti tantárgynak megfelelő szakos tanári végzettséggel kell rendelkeznie.
  • felhasználói szintű informatikai (MS Office, irodai alkalmazások) ismeretek,
  • a pályázó ne álljon a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt, büntetlen előéletű és cselekvőképes legyen, továbbá ne álljon állam elleni bűncselekmény, igazságszolgáltatás elleni bűncselekmény, korrupciós bűncselekmény vagy közélet tisztasága, valamint a nemzetközi közélet tisztasága elleni bűncselekmény, hivatali bűncselekmény, illetve közbizalom elleni bűncselekmény miatt indult büntetőeljárás hatálya alatt.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz (a foglalkoztatási jogviszonyok idejének pontos megjelölésével)
  • az álláshely betöltéséhez szükséges iskolai végzettség, szakképzettség
  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • motivációs levél (maximum 1 oldal terjedelemben)

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2024. szeptember 01. (szándéknyilatkozat)

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. augusztus 20.

További információt nyújtó személy neve, elérhetősége: Gregus Csilla igazgató

Pályázat elbírálásának határideje: 2024. augusztus 27.

A pályázati kiírás közzétételének helye: a Szakképző Intézmény és a Szakképzési Centrum honlapja.

Céginformáció

A Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény 47. §-a, és a szakképzésről szóló törvény végrehajtásáról szóló 12/2020. (II. 7.) Korm. rendelet 134. §-a alapján pályázatot hirdet a Budapesti Gépészeti SZC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Technikum Matematika tantárgy oktatói beosztásának ellátására.

Foglalkoztatás jellege: munkaviszony, teljes munkaidő (heti 40 óra), határozatlan (3 hónap próbaidő után)

A munkavégzés helye:

Budapesti Gépészeti SZC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Technikum

1195 Budapest, Üllői út 303.

és a Szakképzési Centrum mindenkori hatályos alapító okirata szerinti összes telephelye:

Budapesti Gépészeti SZC Arany János Technikum és Szakképző Iskola

1072 Budapest, Nyár utca 9.

Budapesti Gépészeti SZC Bánki Donát Technikum

1138 Budapest, Váci út 179-183.

Budapesti Gépészeti SZC Csonka János Technikum és Szakképző Iskola

1165 Budapest, Arany János utca 55.

Budapesti Gépészeti SZC Eötvös Loránd Technikum

1204 Budapest, Török Flóris utca 89.

Budapesti Gépészeti SZC Fáy András Technikum

1095 Budapest, Mester utca 60-62.

Budapesti Gépészeti SZC Katona József Technikum

1138 Budapest, Váci út 107.

Budapesti Gépészeti SZC Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum

1211 Budapest, Kossuth Lajos utca 12.

Budapesti Gépészeti SZC Magyar Hajózási Technikum

1131 Budapest, Jász utca 155.

Budapesti Gépészeti SZC Mechatronikai Technikum

1118 Budapest, Rétköz utca 39.

Budapesti Gépészeti SZC Öveges József Technikum és Szakképző Iskola

1117 Budapest, Fehérvári út 10.

Budapesti Gépészeti SZC Szily Kálmán Technikum és Kollégium

1097 Budapest, Timót utca 3.

Cégnév: Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum