Feladatok

Az alapítványi fenntartású Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium keres matematika - fizika szakos munkatársat általános és középiskolai órák megtartására a 2024/2025-ös tanévtől.

Elvárások

  • megfelelő szakirányú végzettség, ez esetben egyetemi szintű matematika-fizika szakos pedagógus diploma.
  • jó együttműködési készség
  • gyerekcentrikus gondolkodás
  • kiváló módszertani felkészültség
  • érettségiztetésben szerzett jártasság
  • resztoratív szemlélet

Amit kínálunk

  • megfelelő infrastruktúra
  • szabad szakmai mozgástér
  • kiváló munkahelyi közösség
  • jó hangulatú, támogató légkör
  • színvonalas infrastruktúra
  • megbecsülés anyagilag, szakmailag és emberileg egyaránt

Céginformáció

A Gyermekszem.Pont Alapítvány által működtetett Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium Budapest egyik legizgalmasabb alapítványi iskolája. Stabil anyagi és oktatási háttérrel rendelkező, jelentős érdeklődés mellett működő, jelenleg több, mint 420 diák oktatásáért felelős intézmény.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Cégnév: Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium