Feladatok

Matematika tantárgy oktatása technikumban és szakképző iskolában.

Elvárások

a tanítandó szaknak megfelelő egyetemi szintű tanári (középiskolai tanár) végzettség
magyar állampolgárság
büntetlen előélet

Amit kínálunk

Munkaviszony esetén a munkabér a felek közötti megállapodáson, illetve a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény és a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény munkavállalókra vonatkozó rendelkezésein alapul.
Megbízási szerződés esetén a VSZC által megállapított óradíj alapján.
A VSZC a munkakör betöltéséhez igény esetén szálláslehetőséget tud biztosítani.

Céginformáció

Foglalkoztatás jellege:
Elsősorban munkaviszony keretében teljes munkaidővel, vagy óraadóként megbízási szerződéssel.
A munkavégzés helye:
A Veszprémi Szakképzési Centrum szakképző intézményei:

  • Veszprémi SZC Ipari Technikum (8200 Veszprém, Iskola u. 4.)
  • Veszprémi SZC Öveges József Technikum és Kollégium (8184 Balatonfűzfő, Gagarin u. 27.)
  • Veszprémi SZC „Séf” Vendéglátás –Turizmus Technikum és Szakképző Iskola (8200 Veszprém, Halle u. 3.)
  • Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikum (8200 Veszprém, Eötvös Károly u. 1.)

A pályázatot kérjük elektronikus formában, illetve annak részeként benyújtott iratokat, igazolásokat pdf formátumban, a felsorolásnak megfelelően külön fájlban kell tartalmaznia.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Lantos Andrea szakmai főigazgató-helyettes nyújt.
A munkakör betölthetőségének időpontja:
2024. augusztus 21.
A pályázat benyújtásának határideje:
folyamatos, de legkésőbb 2024. július 31.

Cégnév: Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum