Feladatok

  • Vendégek fogadása, masszázs szolgáltatás nyújtása.
  • Szalon tisztán és rendezetten tartása.

Elvárások

  • Gyógymasszőri végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság, vendégorientált személyiség
  • Csapatban való együttműködés
  • Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel. Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk, betanulásod során mindenben a segítségedre leszünk.

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fix fizetés + jutalék + bónusz
  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődés biztosítása
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Bejelentett munkaviszony

Céginformáció

Ne-Felejts Masszázsszalon

Frissítő, relaxáló masszázs. Fizikai közérzetet javító szolgáltatás.

1033 Budapest, Huszti út 27.
(Flórián tértől pár percre)

Kérjük a “jelentkezem” gombra kattintva küld el fényképes önéletrajzodat.
Cégnév: Ne-Felejts Masszázs Kft.