Fressnapf-Hungária Kft.

Legyél tagja te is egy sikeres, összetartó, segítőkész közösségnek, mely folyamatosan bővül!
Dolgozz Európa és Magyarország vezető hobbiállat-eledel és -felszerelés üzletláncánál, magyarországi központunkban!

2,5 év határozott idejű szerződéssel keressük új Marketing Specialista munkatársunkat.

Marketing Specialista

Az ideális jelölt:

  • Motivált, energikus és proaktív;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességekkel rendelkezik;
  • Jó szervezőkészsége van és tud folyamatokban gondolkozni;
  • Képes komplexitást kezelni;
  • Képes gyorsan alkalmazkodni a változásokhoz;
  • Kreatív szemlélettel rendelkezik;
  • Szeret csapatban dolgozni.

Mit fogsz csinálni

  • Operatív instore marketing feladatok teljeskörű koordinálása:
    • Új és meglévő instore marketing anyagok teljeskörű tervezése és kivitelezése
    • Megfelelő brand image biztosítása az áruházakban
    • Központi instore marketing anyagok lokális megvalósítása
    • Beszállítói instore marketing anyagok ellenőrzése és kivitelezése a kategória menedzserekkel kötött beszállítói szerződések alapján
  • Online-offline (média) aktivitások, kampányok kivitelezésében való részvétel és koordináció:
    • ATL-BTL és online marketing stratégia és kampányok megvalósításában való aktív részvétel;
    • Helyi és nemzetközi média kommunikációs tervek napi operatív koordinációja, ellenőrzése, határidők betartása;
    • Üzletnyitások reklámkampányainak koordinációja;
    • Éves CSR kampányok koordinálása, lebonyolítása;
    • Egyedi áruházakra vonatkozó média lehetőségek áttekintése, javaslattétel megvalósításra;

Ami nekünk fontos

  • 3-5 év szakmai tapasztalat marketing területen, lehetőleg nemzetközi környezetben;
  • Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előnyt jelent);
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • MS Office szakmai felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú lehetőség egy piacvezető európai vállalatnál;
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka;
  • Versenyképes jövedelem, dolgozói kedvezmény;
  • Változatos és érdekes munkakör modern irodai környezetben;
  • Remek, összetartó csapat;
  • Home office munkalehetőség (heti háromszor);

Előny:

  • FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Román nyelvtudás;
  • Érdeklődés a kisállatok iránt.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing

További információ

Legyünk együtt egy jó csapat! Kattints a jelentkezem gombra és bérigény megjelölésével küldd el az önéletrajzodat!