Feladatok

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, nagy múltú épületgépész vállalkozásunkhoz keressük marketinges kollégánkat!
Hiszünk abban, hogy a jó feltételek, a támogató környezet, a jó hangulat alapozza meg azt, hogy ki tudjuk hozni magunkból a legtöbbet!
Ha jártas vagy a marketing minden területén, tudsz önállóan dolgozni, szereted ha sokféle és sokszintű problémát, kihívásokat kell megoldanod, lelkes és lelkiismeretes vagy, akkor Téged keresünk! Csatlakozz Hozzánk!

Feladatok, amiben számítunk munkádra:
  • Éves marketing terv kialakításában való részvétel
  • Komplex marketing kampányok tervezése, kivitelezése költségszámítással, koordinálása, illetve kiértékelése
  • Marketing projektek megvalósításának szakmai irányítása
  • Céges arculati elemek és reklámanyagok tervezése, megrendelése, ezek használatának ellenőrzése
  • Kommunikációs kampányok koordinálása stratégia alapján
  • Social média felületek kezelése
  • Külső és belső hírlevelek, hirdetések, PR cikkek készítése, tartalomgyártás
  • Rendezvények, bemutatók, oktatások szervezése
  • A vezetők és a társosztályok támogatása marketing eszközökkel
  •  A marketing tevékenységek pénzügyi adminisztrációja
  • Kapcsolattartás kreatív ügynökségekkel, médiapartnerekkel és nyomdákkal
  • Kapcsolattartás a gyártók és importőrök marketing osztályaival
  • Riportok, kimutatások készítése és prezentálása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • Word, Excel magas fokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kreativitás, proaktivitás, precizitás
  • Szövegírási, fogalmazási képesség
  • Önálló és jó minőségű munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Stabil, megbízható háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Kiváló, modern munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével!