Feladatok

Keressük marketing menedzser munkatársunkat, aki elkötelezett a stratégiai gondolkodás és a hatékony kampányok iránt. Tapasztalt munkatársat keresünk, aki képes a feladatait rendszerben gondolkodva, hatékonyan végrehajtani, végigvinni.

Főbb feladatok:
  • Kampányok megtervezése és végrehajtása, folyamatos ötletekkel a vezetők támogatása és a márkaismertség növelése
  • A meglévő marketing eszközök fejlesztése, új csatornák kialakítása
  • Social kommunikációs stratégia kialakításának irányítása, social média felületek kezelésének, tartalom gyártásnak, content plan készítésének koordinációja
  • Offline anyagok elkészítésében közreműködés: ötletek megvalósításának támogatása, grafikusok instruálása, marketing anyagok gyártásának, nyomdai anyagok megrendelésének intézése
  • Kapcsolattartás, teljeskörű koordináció a marketinget támogató külső partnerekkel

Elvárások

  • Legalább 5 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Jártasság mind szolgáltatás, mind pedig termékmarketing területen
  • Kreatív gondolkodás
  • Proaktív, határozott személyiség
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatali készség

Előnyt jelent

  • Hirdetéskezelési ismeretek
  • Vendéglátással, rendezvényszervezési területtel összefüggő marketing tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások, változatos munka
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éttermeinkben elérhető dolgozói kedvezmény

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
Cégnév: Apriori Cultura Nonprofit Kft.