BECK AND PARTNERS Kft.
Ha szenvedélyesen érdekel a szépségipar, és szeretnéd egy piacvezető vállalat sikerét tovább növelni, akkor a lehetőség most adott! Partnerünk több éve dominál a szépségiparban, innovatív és kreatív megközelítésekkel formálja a piacot. A vállalatuk elkötelezett az úttörő marketing megoldások mellett, és folyamatosan keresi azokat a tehetséges szakembereket, akik képesek felismerni és kiaknázni az iparág változó lehetőségeit.

Széleskörű tapasztalatuk és a szakmában szerzett tudásuk lehetőséget ad arra, hogy új irányokat és innovatív megoldásokat vezessenek be a piacon. Ha rendelkezel szilárd marketingháttérrel, kreatív gondolkodással és érzékenységgel a szépségápolási trendek iránt, náluk megtalálhatod a helyed. Csatlakozz most hozzájuk a következő pozícióba:

Marketing és brand manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketingstratégia létrehozása és végrehajtása
  • Marketingtevékenység eredményességének nyomon követése, statisztikák, kimutatások készítése, dokumentálás
  • Riportok készítése és riportolás a menedzsment felé
  • PPC és SEO kampányok menedzselése a külsős ügynökséggel
  • Online felületek, social média tartalmak folyamatos koordinálása az ügynökséggel
  • Együttműködés a tartalomgyártókkal, illetve önálló tartalomgyártás
  • Napi szintű együttműködés a grafikus, fotós és videós csapattal
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Projektmenedzsment
  • Marketing beszállítókkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Belső és külső rendezvények szervezése és lebonyolítása
  • Weboldal naprakészen tartása (sliderek, hírek, blogcikkek írása és publikálása stb...)
  • Együttműködés és közös gondolkodás a sales és fejlesztői csapattal a célszámok elérése érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, marketing területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, pontosság, jó szervező-, és problémamegoldó készség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • A közösségi média teljesítményének követése, jelentések készítése a növekedésről
  • MS Office, analitikai oldalak, appok, illetve bővítményekben való jártasság
  • Légy önálló, de csapatban is tudj dolgozni
  • Legyenek kreatív ötleteid, javaslataid

Amit kínálunk:

  • Barátságos, családias, pozitív, összetartó csapat tagja lehetsz
  • Változatos feladatok, önálló munkavégzés, alkotó kreatív munka
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes parkolás
  • Céges iPhone
  • Kutyabarát iroda
  • Dolgozói kedvezmény a cégcsoport összes termékére
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
  • Világszinten ismert és elismert márka képviselete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha nem csupán munkatárs, hanem igazi csapattag szeretnél lenni
  • Motivál az alkotni vágyás, a pörgés és az újdonságok
  • Van jövőképed az AI és marketing kapcsolatáról, és eszközöket is ismersz ezen a területen
  • Az alábbi platformok nem ismeretlenek számodra: Sales Autopilot, OneSignal, Manychat, Wordpress, Analytics, META, Figma, Canva, CapCut
  • Angol nyelv aktív használata kommunikációs szinten szóban és írásban egyaránt

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, IX kerület
  • Jelentkezés módja: Küldd el számunkra lehetőleg fényképes önéletrajod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!